مشترک گرامی

با سلام ،  با توجه به تغییرات انجام شده ، می توانید از این پس برای تمدید و یا خرید حجم از آدرس crm.atinet.ir   به شرح زیر استفاده نمایید .

پس از ورود به این آدرس در این قسمت با وارد کردن  کد ملی و یا ایمیل خود  در کادر اول و رمز عبور خود در کادر دوم وارد دسترسی خود شوید :
پس از ورود به این قسمت می توانید از باقی مانده حجم و تعداد روز های سرویس  خود اطلاع حاصل نمایید.

خرید حجم اضافه  :

از قسمت مشخص شده می توانید برای خرید حجم اقدام نمایید .  از کادر پایین صفحه  ابتدا نام کاربری خود  ( شماره تلفنی که بر روی آن سرویس  دارید ) را انتخاب کنید تا گزینه خرید حجم برای شما نمایش داده شود . سپس بر روی آن کلیک کرده تا به مرحله بعد وارد شوید .

پس از آن می توانید از گزینه های مشخص شده ( در زیر ) یکی ازگزینه ها  را انتخاب و برروی گزینه خرید کلیک کنید :

پس از کلیک برروی خرید می توانید قبل از پرداخت ، فاکتور خرید خود را  مشاهده  و در بالای صفحه با کلیک برروی دکمه پرداخت ، به درگاه بانک هدایت شوید :
خرید / تمدید سرویس :

پس از ورود به صفحه شخصی خود می توانید با کلیک برروی گزینه " می خواهم تمدید کنم " وارد صفحه جدیدی شده و سرویس مورد نظر خود را انتخاب نمایید :در صفحه جدید می توانید شماره سرویس خود را مشاهده  و از وضعیت سرویس جاری خود مطلع شوید.  اگر در دسترسی خود بیش از یک شماره ثبت نامی داشتید می توانید با انتخاب آن ، به حساب کاربری آن شماره وارد شوید .

اگر سرویس شما دارای " آی پی " اختصاصی باشد می توانید از قسمت مشخص شده هزینه آن را مشاهده کنید :
برای خرید سرویس می توانید از قسمت مشخص شده سرویس مورد نظر خود انتخاب کنید :

 

پس ازانتخاب محصول و کلیک برروی گزینه تایید ،  صفحات زیر را مشاهده خواهید کرد  :

پس از مشاهده و تایید فاکتور خود با کلیک برروی گزینه پرداخت در بالای صفحه به درگاه بانکی برای پرداخت هدایت خواهید شد :